1

De gezichten achter Netwerk De Vlaamse Waterweg

Francis  Wanten

Francis Wanten

Voorzitter

M +32 475 42 97 55

E francis.wanten@hascoinvest.be

Geert Bogaert

Geert Bogaert

Ondervoorzitter

T +32 9 210 28 60

E geert.bogaert@bovaenviroplus.be

David Huybrechts

David Huybrechts

Voorzitter deelbekken Kempische Kanalen

M +32 (0)473 21 72 77

E dhuybrechts@bctn.eu

Dirk Ponnet

Dirk Ponnet

Penningmeester / Voorzitter deelbekken Regio Centraal

M +32 475 49 98 17

E ponnet.dirk@deme-group.com

Johan  Verhelst

Johan Verhelst

Raad van bestuur / Voorzitter deelbekken Bovenschelde

M +32 496 58 88 00

E johan.verhelst@verhelstgroup.com

Ronny  Neven

Ronny Neven

Voorzitter deelbekken Albertkanaal

M +32 475 84 70 06

E ronny.neven@alc-group.com

Patrick  Degryse

Patrick Degryse

Raad van bestuur

M +32 475 95 02 00

E patrickdegryse@groupdecloedt.be

Richard  Clijsters

Richard Clijsters

Raad van bestuur

M +31 6 50641910

E richard@oord.nl

Stephan  Geurts

Stephan Geurts

Secretaris

M +32 475 26 74 09

E stephansr@gosselingroup.eu

Emmanuel  Maes

Emmanuel Maes

Lid nominiatie comité

M +32 475 49 64 57

E emmanuelpmmaes@gmail.com

Ivo  Pallemans

Ivo Pallemans

Nominatiecomité / Bestuurslid deelbekken Bovenschelde

M +32 470 133 222

E ivo.pallemans@envisan.com

Luc  Driessen

Luc Driessen

Wergroep Multimodaal Transport en Internationaal Ondernemen

M +32 475 655 499

E luc.driessen@move-intermodal.com

Sabine  Roegiers

Sabine Roegiers

Secretariaat

E secretariaat@netwerkdevlaamsewaterweg.be

Deze website maakt gebruik van cookies!
Meer details over onze cookies kan je terugvinden in ons cookiebeleid.